Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

İnşallah taraftarımız çağımıza kulak verir İnşallah taraftarımız çağımıza kulak verir

Sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini ve bu nedenle Cumartesi günü oynayacakları Kahramanmaraşspor maçına önem verdiklerini kaydeden tecrübeli futbolcumuz Ufukhan Bayraktar: “Taraftarımızın desteği ile onların sayesinde bu maçı alacağımıza inanıyorum. İnşallah çağımıza kulak verir ve gelirler” dedi.

Sezona iç sahada başlamanın bir avantaj olduğunu kaydeden tecrübeli futbolcumuz Ufukhan Bayraktar: “kendi seyircimizin önünde başlamak elbette bir avantaj ancak güçlü bir rakiple oynayacağız. Zor bir maç bizi bekliyor. Her zaman ilk maçlar çok önemlidir,  inşallah maçta galip gelmek istiyoruz.  Sezona başlangıçlar hep önemlidir. Nasıl başlarsanız devamı öyle geliyor.  Bunun için sezona iyi başlamak ve galip gelmek arzusundayız” dedi
 
Konya’ya tekrar döndüğü için mutlu olduğunu söyleyen Ufukhan Bayraktar: “ burada son oynadığımda şampiyonluk yaşamıştık. Yine aynı şeyleri yaşamak isterim.  Burada takım arkadaşlarımla takımımızı layık olduğu yere çıkarmak hedefimiz. Sezonun ilk maçını kendi evimizde oynuyor olmamız bizim için bir avantaj olacak. Genç futbolculardan kurulu bir kadromuz var. Benimle birlikte birkaç tane tecrübeli arkadaşımız var. Hep birlikte en iyisini yapmaya çalışacağız. Sezonu  ilk maçında seyircimizin, taraftarımızın bizi yalnız bırakmamalarını istiyoruz. Onların desteğine ihtiyacımız olacak. Onların desteği ile onların sayesinde bu maçı alacağımıza inanıyorum. İnşallah çağımıza kulak verir ve gelirler” dedi.


02.09.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

İnşallah taraftarımız çağımıza kulak verir
İnşallah taraftarımız çağımıza kulak verir
İnşallah taraftarımız çağımıza kulak verir
       
 
 
28. Hafta Maçı

BANDIRMASPOR
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
29. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
ŞANLIURFASPOR
30. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
TARSUS İDMAN YURDU