Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Galibiyeti Başkanımıza, Yönetimimize ve tüm taraftarımıza hediye ediyoruzGalibiyeti Başkanımıza, Yönetimimize ve tüm taraftarımıza hediye ediyoruz

Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz grupta sezona 4-0’lık Kahramanmaraşspor galibiyeti ile başlayan takımımızda teknik direktörümüz Cenk Özcan : “Biliyorsunuz bizim önceliğimiz Konyaspor A takımına oyuncu kazandırmak. Ancak bunun yanında elimizden geldiği kadar üst sıralara doğru gitmeyi istiyoruz. Oyuncularımız bugün istenilen her şeyi yaptılar” dedi. 

Teknik direktörümüz Cenk Özcan maç sonrası yaptığı açıklamada: “Öncelikle yeni sezon hepimize hayırlı olmasını diliyorum. Sezona kazasız belasız başlamak çok önemliydi. Herkesin ayaklarına sağlık, maçımıza gelerek bizi izlediler ve desteklediler.  Karşılaşmaya çok iyi başladık. Oyunun hemen başında bir gol bulduk, planımız ilk yirmi dakika oyunu üçüncü bölgede sonrasında ise ikinci bölgede tutmaktı. Bunu gerçekleştirdik. Golü bulduktan  sonra 2-3 net pozisyon daha bulduk. Eğer onları gol yapabilseydik maç daha önce kopabilirdi. Rakibimiz gerçekten dirençli ve her iki devrede ayakta kalabilen bir yapıdaydı. Karşılaşmada özillekle 60'tan sonra fiziksel gücümüz biraz daha ortaya çıkınca, attığımız paslarda da isabet sağlayınca golleri bulduk. Oyuncularımız bugün istenilen her şeyi yaptılar. Elbetteki ufak tefek hatalarımız var, her geçen gün gelişeceğiz. Biliyorsunuz bizim önceliğimiz Konyaspor A takımına oyuncu kazandırmak. İşte gördüğünüz gibi takımda genç arkadaşlar var, oyuna giren genç oyuncular gereken mücadeleyi gösterdi. Önceliğimizin yanında elimizden geldiği kadar da yapabildiğimizin en iyisini yapıp üst sıralara doğru gitmeyi hedefliyoruz. İnşallah bunu yapabilecek güce ve kuvvete sahibiz. Tüm arkadaşlara, yönetimimize oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Bu galibiyeti başkanımıza, yönetimimize ve tüm taraftarımıza hediye ediyoruz” dedi.

 


04.09.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Galibiyeti Başkanımıza, Yönetimimize ve tüm taraftarımıza hediye ediyoruz
Galibiyeti Başkanımıza, Yönetimimize ve tüm taraftarımıza hediye ediyoruz
Galibiyeti Başkanımıza, Yönetimimize ve tüm taraftarımıza hediye ediyoruz
       
 
 
28. Hafta Maçı

BANDIRMASPOR
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
29. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
ŞANLIURFASPOR
30. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
TARSUS İDMAN YURDU