Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yönetim Kurulumuz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı ziyaret ettiYönetim Kurulumuz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı ziyaret etti

Yönetim Kurulumuz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı makamında ziyaret etti.

 

Kulüp Başkanımız Erkan Genç, Başkan Yardımcımız ve Basın Sözcümüz Mehmet Güney,  Futbol Şube Sorumlumuz Ali İslambay ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Ay’dan oluşan heyet, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’ı ziyaret etti. Ziyarette Spor Genel Müdürlüğü Danışmanı ve Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Remzi Ay’dabulundu.

 

Konya Anadolu Selçukspor’umuzun Kulüp Başkanı Erkan Genç ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerimizi makamında kabul eden Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a, Konya ve Türk sporuna verdikleri katkılar nedeni ile teşekkür eden Kulüp Başkanımız Erkan Genç; Amacı yeni nesillere sporu sevdirmek olan ve bunun yanında Atiker Konyaspor ile birlikte Türk Sporuna futbolcu kazandırmak olan kulübümüzün misyonunu yerine getirmesinde desteklerini beklediklerini ifade etti. Spor Genel Müdürlüğünün kendilerinin önderliğinde atılım içinde olmasından son derece memnun olduklarının altını çizen Kulüp Başkanımız Erkan Genç, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’ı maçlarımızı izlemeye davet etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ise Konya Anadolu Selçukspor’u kuruluşundan itibaren yakından takip ettiğini belirtirken gelinen noktadan ve kazandırılan genç yeteneklerden ötürü emeği geçen herkese teşekkür etti. Tüm Spor kulüplerinin yanında eşit mesafede durmaya gayret ettiklerini kaydeden Genel Müdürümüz Mehmet Baykan, alt yapıya önem veren kulüplerin geleceğinin daha sağlam temeller üzerinde durduğunu söyledi.

 

Ziyaretin sonunda kulüp başkanımız Erkan Genç, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Konya Anadolu Selçukspor’umuzun formasını takdim etti.

 

Yönetim Kurulu üyelerimiz daha sonra Spor Genel Müdürlüğü Danışmanı ve Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Remzi Ay’ıziyaret etti. İç sahada oynadığımız tüm maçları takip eden Remzi Ay’a desteklerinden ötürü teşekkür eden Kulüp Başkanımız Erkan Genç, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun önemli bir misyon üstlendiğini, Konya Amatör Futbol Ligleri ile Kulübümüz arasında kurulan köprünün sağlam temeller üzerinde oturmasında Remzi Ay’ın önemli katkılarının bulunduğunu kaydetti ve kendisine yıllardır süren önemli alt yapıçalışmaları için teşekkür etti.

 

Ziyarettin kendisini mutlu ettiğini kaydeden Remzi Ay ise genç yeteneklerin önünü açan ve geleceğe futbolcu hazırlayan kulübümüz yönetim kuruluna yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkür edip yeni sezonda başarılar diledi.

 

Kulüp Başkanımız Erken Genç ziyaret sonunda Remzi Ay’a üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Konya Anadolu Selçukspor’umuzun formasını takdim etti.


22.09.2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yönetim Kurulumuz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı ziyaret etti
Yönetim Kurulumuz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı ziyaret etti
Yönetim Kurulumuz Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı ziyaret etti
       
 
 
28. Hafta Maçı

BANDIRMASPOR
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
29. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
ŞANLIURFASPOR
30. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
TARSUS İDMAN YURDU