Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Taraftarımızın yanımızda olmasını çok istiyoruzTaraftarımızın yanımızda olmasını çok istiyoruz

22 Ekim Cumartesi günü iç sahada Anadolu Üsküdar 1908 Spor ile karşılaşacak Konya Anadolu Selçukspor’umuzun teknik direktörü Cenk Özcan iç sahadaki galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyledi

 

Teknik direktörümüz Cenk Özcan yaptığı açıklamada : “Önümüzde zorlu bir maç serisi var. Ama biz seriye başlarken bunu hafta hafta, maç maç olarak değerlendirmek istiyoruz. Öncelikli iç sahada Cumartesi günü oynayacağımız Anadolu Üsküdar 1908 karşılaşması var. Hedefimiz kendi sahamızda ki kazanma geleneğini sürdürmek. İç sahada beşinci resmi maçımıza çıkacağız. Sonrasında Türkiye Kupası maçı için deplasmana gideceğiz. Ardından lig maçında  Keçiörengücü deplasmanına çıkacağız. 9 Kasım'a kadar haftada üç maç yaparak devam edeceğiz. Bunun zorluklarının farkındayız ve hazırlıklarımızı ona göre yapacağız” dedi.

 

Ligde puan sıralamasının her hafta değiştiğine dikkat çeken teknik direktörümüz Cenk Özcan : “Birbirine yakın güçteki ekiplerin mücadele ettiği bir ligte yer alıyoruz. Aldığınız bir puan bir hafta sizi dört basamak yukarıya taşıyabiliyor, puansız kapattığınız bir hafta sonunda üç-dört basamak aşağı düşebiliyorsunuz. Devamlılığı sağlamak amacımız var. Ancak geçtiğimiz hafta deplasmanda puan alamadık. Zonguldak Kömürspor müsabakasında ufak detayları gerçekleştiremedik ve beklemediğimiz bir sonuç yaşadık. Oyunun genelinde topa hakim olan, iyi oynayan bizdik. Zaman zaman yaşadığımız tecrübesizlikler saha içinde yaptığımız hatalara sebep oluyor. Buda sonuca tesir ediyor. Ancak takımımızın genel yapısından memnunum” ifadelerini kullandı.

 

Futbol’un taraftar ile güzel olduğuna ve maçlarını kalabalık taraftar topluluğu önünde oynamak istediklerini ifade eden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “İç saha biz taraftar desteğini çok önemsiyoruz. Taraftarımızın yanımızda olmasını çok istiyoruz. Deplasmanda oynadığımız müsabakalarda hakemler tribünlerin etkisi altında kalıp zaman zaman yanlış kararlar verebiliyorlar. En azından iç sahada bunun önüne geçmeliyiz. Geçtiğimiz haftalarda yanımızda olan bize destek veren taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Taraftarımız gelsin biz onları keyifli futbol izlettirme sözü veriyoruz, onlarda bizim enerjimize enerji katsınlar yanımızda olsunlar” dedi.

 

Sakatlığı süren futbolcularımızla ilgili açıklamalarda da bulunan teknik direktörümiz Cenk Özcan: "Ufukhan bu hafta yürüyüşlere başladı, kısa zamanda aramıza katılacaktır.Seddar'ın durumu ise biraz daha belirginleşti. Çapraz bağlarından yaşadığı sakatlık nedeniyle altı hafta sonra aramıza katılması öngörülüyor. Kendisine özel bir program uygulanacak. Burak bu hafta aramıza katılıyor. İki haftadır dört önemli eksik ile mücadele etmek zorunda kalmıştık. Bu haftadan sonra her hafta aramıza birisi katılacak. Yavaş yavaş bu eksikleri tamamlamış olacağız" şeklinde konuştu.

 


19,10,2016

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
28. Hafta Maçı

BANDIRMASPOR
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
29. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
ŞANLIURFASPOR
30. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
TARSUS İDMAN YURDU