Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Sahada elimizden geleni yaptıkSahada elimizden geleni yaptık

İç sahada 2-0 mağlubiyet ile tamamladığımız İstanbulspor müsabakasının ardından açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Biz yine elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Oyuncu yetiştirme adına elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmayı değerlendiren teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Karşılaşmada daha ilk gelen topta pozisyon dahi yokken yaptığımız bir hata gol ile sonuçlandı. Sonrasında durumu toparlamak için çok çalıştık. Oyuncularım sahada ellerinden geleni yaptılar. Pozisyonlar ürettik. Bazı değişiklikler ile kapanan rakibi açmaya çalıştık. Ancak son dakikalarda yediğimiz ikinci gol ile sahadan yenik ayrıldık” dedi

Sahada futbolcularımızın ellerinden geleni yaptığını kaydeden teknik direktörümüz Cenk Özcan: “Mücadele etmeye çalışıyoruz. Bu gün bu karşılaşmayı kazanabilir hatta en kötü bir puan alabilirdik. Yaptığımız mücadelenin karşılığının bu olmaması gerekiyordu. Bir taraftan ligin güçlü ekipleri arasında üst sıralarda yer almak, diğer yandan oyuncu yetiştirmek istiyoruz. Ancak her ikisini birlikte yaparken zaman zaman bireysel hatalar maçların kaybedilmesi ile sonuçlanabiliyor. Biz yine elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz. Oyuncu yetiştirme adına elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı.


13.02.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Sahada elimizden geleni yaptık
       
 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR