Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Futbolcularımız Özkan Taştemur ve Maksut Taşkıran 2. lig karmasında Futbolcularımız Özkan Taştemur ve Maksut Taşkıran 2. lig karmasında

Türkiye Futbol Federasyonu Milli Takım antrenörleri gözetiminde 18-19 Nisan tarihlerinde Antalya'da hazırlık maçları yapacak Spor Toto 2 ve 3. Lig karmalarına seçilen futbolcular açıklandı.

Milli Takım antrenörleri ve TFF bölge antrenörlerinin sezon başından bu yana bu liglerde izlediği maçlar sonucunda belirlenen isimlerin yer alacağı karşılaşmalar ile Milli Takımlar oyuncu havuzunun genişletilmesi hedeflendi.


SPOR TOTO 2. LİG KARMASI KADROSU

OYUNCU ADI SOYADI

KULÜBÜ

DOĞUM TARİHİ

MEVKİİ

ERHAN ERENTÜRK

KARŞIYAKA

30.05.1995

KALECİ

MUHAMMED BİRKAN TETİK

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

19.10.1995

KALECİ

HASAN HÜSEYİN AKINAY

GÜMÜŞHANESPOR

01.01.1994

KALECİ

HÜSEYİN KOÇ

BUCASPOR

02.08.1998

KALECİ

CEBRAİL KARAYEL

BUGSAŞ SPOR

15.08.1994

DEFANS

MURAT PALULİ

ERZURUMSPOR

09.08.1994

DEFANS

REŞO AKIN

AYDINSPOR

01.10.1996

DEFANS

ALAADDİN OKUMUŞ

KASTAMONUSPOR

23.08.1995

DEFANS

BAHADIR ÖZTÜRK

KIRKLARELİSPOR

01.10.1995

DEFANS

YILDIRIM MERT ÇETİN

HACETTEPE SPOR

01.01.1997

DEFANS

VELİ ÇETİN

MENEMEN BELEDİYE SPOR

01.11.1994

DEFANS

SÜHEYL ÇETİN

PENDİKSPOR

22.06.1995

DEFANS

HAKKI CAN AKSU

FETHİYESPOR

11.06.1996

DEFANS

FATİH KURUÇUK

FETHİYESPOR

21.01.1998

DEFANS

MERT KULA

SARIYER

01.01.1995

DEFANS

YAKUP YİĞİT

SİVAS BELEDİYE SPOR

28.03.1994

DEFANS

KARAHAN YASİR SUBAŞI

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

01.01.1996

DEFANS

BATUHAN İŞÇİLER

KASTAMONUSPOR

10.03.1995

DEFANS

YAVUZHAN KELEŞOĞLU

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

02.06.1995

DEFANS

ÖZKAN TAŞTEMUR

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

14.04.1995

DEFANS

MELİH OKUTAN

ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR

01.07.1996

ORTA SAHA

ONUR RAMAZAN TOPRAK

OFSPOR

02.07.1995

ORTA SAHA

SADIK BAŞ

TUZLASPOR

11.05.1994

ORTA SAHA

MERT SİNAN PEKESEN

KIRKLARELİSPOR

25.10.1994

ORTA SAHA

KUBİLAY AKTAŞ

İSTANBULSPOR A.Ş.

29.01.1995

ORTA SAHA

OĞUZ MATARACI

SARIYER

07.08.1994

ORTA SAHA

YUNUS EMRE YALÇIN

İSTANBULSPOR A.Ş.

12.09.1994

ORTA SAHA

TAYLAN ANTALYALI

HACETTEPE SPOR

08.01.1995

ORTA SAHA

SERGEN İLHAN

OFSPOR A.Ş.

27.07.1994

ORTA SAHA

ABDULLAH BALIKÇI

HACETTEPE SPOR

18.02.1997

ORTA SAHA

ESLEM ÖZTÜRK

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR

01.12.1997

ORTA SAHA

MAKSUT TAŞKIRAN

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

15.02.1995

ORTA SAHA

OĞUZHAN KAYAR

AYDINSPOR

02.04.1995

ORTA SAHA

MERT HAKAN YANDAŞ

MENEMEN BELEDİYE SPOR

19.08.1994

ORTA SAHA

GÜRCAN GÖZÜM

AYDINSPOR

30.08.1994

ORTA SAHA

MUHAMMED DEMİRCİ

İSTANBULSPOR A.Ş.

03.01.1995

ORTA SAHA

ONUR ERİŞ

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

24.02.1993

ORTA SAHA

HASAN AYAROĞLU

KASTAMONUSPOR

22.03.1995

ORTA SAHA

NİYAZİ BATUHAN SALMAN

SİVAS BELEDİYE SPOR

23.02.1994

ORTA SAHA

SELİM ILGAZ

HATAYSPOR

22.06.1995

ORTA SAHA

İBRAHİM YILMAZ

İSTANBULSPOR A.Ş.

06.02.1994

FORVET

MEHMET TUĞRUL BAŞKAN

HACETTEPE SPOR

30.01.1996

FORVET

İBRAHİM ALAN

NİĞDE BELEDİYESPOR

15.05.1994

FORVET

ALPAY ALDEMİR

BUCASPOR

05.02.1998

FORVET

 

MAÇ PROGRAMI - SPOR TOTO 2. LİG

TARİH

SAAT

KARMA TAKIMLAR

STAT

18.04.2017

16.00

2. LİG A KARMASI

-

2. LİG B KARMASI

Emirhan Spor Kompleksi

17.15

2. LİG C KARMASI

-

2. LİG D KARMASI

19.04.2017

16.00

2. LİG A KARMASI

-

2. LİG C KARMASI

Emirhan Spor Kompleksi

17.15

2. LİG B KARMASI

-

2. LİG D KARMASI


12.04.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
13. Hafta Maçı

TARSUS İDMAN YURDU
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
14. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
15. Hafta Maçı

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR