Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Özkan Taştemur Milli Takıma davet edildiÖzkan Taştemur Milli Takıma davet edildi

4. İslami Dayanışma Oyunları'nda mücadele edecek U23 Milli Takımımızın aday kadrosu belli oldu. 8-22 Mayıs 2017 tarihleri arasında Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 4. İslami Dayanışma Oyunları'nda B Grubu'nda Filistin, Umman ve Cezayir ile birlikte yer alacak U23 Milli Takımımız, 2 Mayıs 2017 Salı günü Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde saat 18.00'de bir araya gelerek hazırlıklarına başlayacak.

U23 Milli Takımımız, 5 Mayıs 2017 Cuma günü İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 17.20'de hareket edecek uçakla Bakü'ye gidecek. U23 Milli Takımı, B Grubu'ndaki ilk maçını 8 Mayıs Pazartesi günü Cezayir ile oynayacak.

Gruplarında ilk iki sıraya giren toplam 4 takım yarı finale yükselecek. 18 Mayıs Perşembe günkü yarı final maçlarından sonra İslami Dayanışma Oyunları'nın finali 21 Mayıs Pazar günü Tevfik Behramov Stadı'nda oynanacak.

Milli takım kadrosuna Konya Anadolu Selçukspor'umuzun başarılı oyuncusu Özkan Taştemur'da davet edildi

Teknik Direktör Nedim Yiğit yönetimindeki U23 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Muhammed Şengezer

Bursaspor

Kaleci

05.01.1997

Muhammed Birkan Tetik

Fatih Karagümrük A.Ş.

Kaleci

19.10.1995

Erhan Erentürk

Karşıyaka

Kaleci

30.05.1995

Mehmet Zeki Çelik

İstanbulspor A.Ş.

Defans

15.05.1997

İbrahim Serdar Aydın

Yeşil Bursa A.Ş.

Defans

19.07.1996

Gökhan Kardeş

PSV Eindhoven

Defans

15.05.1997

Bahadır Öztürk

Kırklarelispor

Defans

01.10.1995

Hasan Kuruçay

Næstved BK

Defans

31.08.1997

Hakkı Can Aksu

Fethiyespor

Defans

11.06.1996

Özkan Taştemur

Konya Anadolu Selçukspor

Defans

14.04.1995

Karahan Yasir Subaşı

Anadolu Üsküdar 1908 Spor

Defans

01.01.1996

Abdullah Balıkçı

Hacettepe Spor

Orta Saha

18.02.1997

Taylan Antalyalı

Hacettepe Spor

Orta Saha

08.01.1995

Melih Okutan

Anadolu Üsküdar 1908 Spor

Orta Saha

01.07.1996

Kerem Çalışkan

Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

13.10.1997

Muhammed Demirci

İstanbulspor A.Ş.

Orta Saha

03.01.1995

Oğuzhan Kayar

Aydınspor 1923

Orta Saha

02.04.1995

Doğanay Kılıç

Gaziantepspor

Orta Saha

08.06.1996

Alican Özfesli

Altınordu A.Ş.

Orta Saha

01.01.1997

Onur Eriş

Zonguldak Kömürspor

Orta Saha

24.02.1993

Muhammed Enes Durmuş

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

08.01.1997

Ahmethan Köse

Fenerbahçe A.Ş.

Forvet

07.01.1997

Muhammet Beşir

1461 Trabzon

Forvet

01.01.1997

4. İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI

A GRUBU

B GRUBU

Azerbaycan

TÜRKİYE

Kamerun

Filistin

Suudi Arabistan

Umman

Fas

Cezayir

MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH - SAAT

MÜSABAKA

STADYUM

08.05.2017 - 09.30 TSİ

Suudi Arabistan - Fas

Azal Arena

08.05.2017 - 11.30 TSİ

Cezayir - TÜRKİYE

Bayil Arena

08.05.2017 - 15.30 TSİ

Filistin - Umman

Azal Arena

08.05.2017 - 17.30 TSİ

Azerbaycan - Kamerun

Bayil Arena

11.05.2017 - 09.30 TSİ

Umman - TÜRKİYE

Azal Arena

11.05.2017 - 11.30 TSİ

Kamerun - Fas

Bayil Arena

11.05.2017 - 15.30 TSİ

Filistin - Cezayir

Azal Arena

11.05.2017 - 17.30 TSİ

Azerbaycan - Suudi Arabistan

Bayil Arena

15.05.2017 - 11.30 TSİ

TÜRKİYE - Filistin

Bayil Arena

15.05.2017 - 11.30 TSİ

Umman - Cezayir

Azal Arena

15.05.2017 - 17.30 TSİ

Kamerun - Suudi Arabistan

Azal Arena

15.05.2017 - 17.30 TSİ

Fas - Azerbaycan

Bayil Arena

18.05.2017 - 11.30 TSİ

B1 - A2

Dalga Arena

18.05.2017 - 17.30 TSİ

A1 - B2

Dalga Arena

21.05.2017 - 13.00 TSİ

3. LÜK MAÇI

Tevfik Behramov

21.05.2017 - 19.00 TSİ

FİNAL

Tevfik Behramov



01.04.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
13. Hafta Maçı

TARSUS İDMAN YURDU
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
14. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
15. Hafta Maçı

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR