Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

U23 Milli Takımı, İslami Dayanışma Oyunları hazırlıklarına başladıU23 Milli Takımı, İslami Dayanışma Oyunları hazırlıklarına başladı

Kadrosunda genç futbolcumuz Özkan Taştemur'un da yer aldığı 4. İslami Dayanışma Oyunları'nda mücadele edecek U23 Milli Takımımız, bugün Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde bir araya gelerek ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

8-22 Mayıs 2017 tarihlerinde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenecek 4.İslami Dayanışma Oyunları'nda yer alacak U23 Milli Takımı, Perşembe ve Cuma günü Riva'da birer antrenman daha yapacak. U23 Milliler, bu antrenmanın ardından 5 Mayıs 2017 Cuma günü Bakü'ye hareket edecek.

Teknik Direktör Nedim Yiğit yönetimindeki U23 Milli Takımımızın aday kadrosuna şu oyuncular bulunuyor:


Oyuncu Adı Soyadı

Kulübü

Mevki

Doğum Tarihi

Muhammed Şengezer

Bursaspor

Kaleci

05.01.1997

Muhammed Birkan Tetik

Fatih Karagümrük A.Ş.

Kaleci

19.10.1995

Erhan Erentürk

Karşıyaka

Kaleci

30.05.1995

Mehmet Zeki Çelik

İstanbulspor A.Ş.

Defans

17.02.1997

İbrahim Serdar Aydın

Yeşil Bursa A.Ş.

Defans

19.07.1996

Gökhan Kardeş

PSV Eindhoven

Defans

15.05.1997

Bahadır Öztürk

Kırklarelispor

Defans

01.10.1995

Hasan Kuruçay

Næstved BK

Defans

31.08.1997

Hakkı Can Aksu

Fethiyespor

Defans

11.06.1996

Özkan Taştemur

Konya Anadolu Selçukspor

Defans

14.04.1995

Karahan Yasir Subaşı

Anadolu Üsküdar 1908 Spor

Defans

01.01.1996

Abdullah Balıkçı

Hacettepe Spor

Orta Saha

18.02.1997

Taylan Antalyalı

Hacettepe Spor

Orta Saha

08.01.1995

Melih Okutan

Anadolu Üsküdar 1908 Spor

Orta Saha

01.07.1996

Kerem Çalışkan

Galatasaray A.Ş.

Orta Saha

13.10.1997

Muhammed Demirci

İstanbulspor A.Ş.

Orta Saha

03.01.1995

Oğuzhan Kayar

Aydınspor 1923

Orta Saha

02.04.1995

Yunus Emre Yalçın

İstanbulspor A.Ş.

Orta Saha

12.09.1994

Alican Özfesli

Altınordu A.Ş.

Orta Saha

01.01.1997

Onur Eriş

Zonguldak Kömürspor

Orta Saha

24.02.1993

Muhammed Enes Durmuş

Beşiktaş A.Ş.

Orta Saha

08.01.1997

Ahmethan Köse

Fenerbahçe A.Ş.

Forvet

07.01.1997

Muhammet Beşir

1461 Trabzon

Forvet

01.01.1997



4. İSLAMİ DAYANIŞMA OYUNLARI

A GRUBU

B GRUBU

Azerbaycan

TÜRKİYE

Kamerun

Filistin

Suudi Arabistan

Umman

Fas

Cezayir

MÜSABAKA PROGRAMI

TARİH - SAAT

MÜSABAKA

STADYUM

08.05.2017 - 09.30 TSİ

Suudi Arabistan - Fas

Azal Arena

08.05.2017 - 11.30 TSİ

Cezayir - TÜRKİYE

Bayil Arena

08.05.2017 - 15.30 TSİ

Filistin - Umman

Azal Arena

08.05.2017 - 17.30 TSİ

Azerbaycan - Kamerun

Bayil Arena

11.05.2017 - 09.30 TSİ

Umman - TÜRKİYE

Azal Arena

11.05.2017 - 11.30 TSİ

Kamerun - Fas

Bayil Arena

11.05.2017 - 15.30 TSİ

Filistin - Cezayir

Azal Arena

11.05.2017 - 17.30 TSİ

Azerbaycan - Suudi Arabistan

Bayil Arena

15.05.2017 - 11.30 TSİ

TÜRKİYE - Filistin

Bayil Arena

15.05.2017 - 11.30 TSİ

Umman - Cezayir

Azal Arena

15.05.2017 - 17.30 TSİ

Kamerun - Suudi Arabistan

Azal Arena

15.05.2017 - 17.30 TSİ

Fas - Azerbaycan

Bayil Arena

18.05.2017 - 11.30 TSİ

B1 - A2

Dalga Arena

18.05.2017 - 17.30 TSİ

A1 - B2

Dalga Arena

21.05.2017 - 13.00 TSİ

3. LÜK MAÇI

Tevfik Behramov

21.05.2017 - 19.00 TSİ

FİNAL

Tevfik Behramov




04.05.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

U23 Milli Takımı, İslami Dayanışma Oyunları hazırlıklarına başladı
       
 
 
13. Hafta Maçı

TARSUS İDMAN YURDU
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
14. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
15. Hafta Maçı

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR