Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yönetim Kurulumuzdan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat’a ziyaret Yönetim Kurulumuzdan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat’a ziyaret

Kulüp Başkanımız Mehmet Güney ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat’ı ziyaret ederek destek istedi.

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat’ı ziyarette Kulüp Başkanımız Mehmet Güney ile birlikte Başkan yardımcımız Mehmet Derinsu, Kulübümüz Futbol Komitesi Üyesi Zekeriya Coşar, Genel Sekreterimiz Abdullah Yayla, Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Gökhan da hazır bulundu.

Kulüp Başkanımız Mehmet Güney ziyarette yaptığı konuşmada bu sezon lige daha genç bir kadro kurduklarını belirterek: “Konyaspor’umuza yeni oyuncuları hazırlamak için bu sezon genç arkadaşlarımız ve genç teknik direktörümüz ile yolumuza devam ediyoruz. Konya’mızda çocuklarımızı spora yönlendirmek için hem Konyaspor olarak hem de Anadolu Selçukspor olarak altyapıda yeni oluşum içerisine girdik. Bu genç oyuncu grubumuzun yanlarında olursak başarılı olacaklarına inanıyoruz. Bu anlamda tüm şehrin olduğu gibi sizlerinde desteğini bekliyoruz” dedi

AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Konyaspor’un lokomotif görevini üstlendiği Konya Sporuna hizmet eden Anadolu Selçukspor’a başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, AK Parti İl Başkanı Musa Arat’a üzerinde isminin yazılı olduğu Konya Anadolu Selçukspor’umuzun formasını hediye etti.


25.09.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yönetim Kurulumuzdan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat’a ziyaret
Yönetim Kurulumuzdan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat’a ziyaret
       
 
 
13. Hafta Maçı

TARSUS İDMAN YURDU
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
14. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
 
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
15. Hafta Maçı

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
 
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR