Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Son düdüğü kadar aynı ciddiyetle en iyisini yapmaya gayret edeceğizSon düdüğü kadar aynı ciddiyetle en iyisini yapmaya gayret edeceğiz

Hafta sonunda deplasmanda Bugsaşspor ile karşılaşacak takımımızda teknik direktörümüz Alper Avcı: “Son düdüğü kadar oyuncularımızın aynı ciddiyetle sahada ellerinden gelenin en iyisini vereceklerinden eminim” dedi.

Teknik direktörmüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: “Ligin tamamlanmasına iki maçımız kaldı. Matematiksel olarak Play-off oynamamımız kalan haftalarla mümkün görünmesede sezon başından bu yana sürdürdüğümüz mücadeleyi son haftaya kadar taşımak istiyoruz. Aldığımız iyi sonuçların üzerine koyarak gitmek istiyoruz. Elbette hedefler noktasında şansımız oldukça azaldı. Doğal olarak konsantrasyon anlamında zaman zaman sıkıntılarımız oldu. Ama oyuncularımız bunun farkındalar. Sezon sonunda ne kadar başarılı olursak kendilerine geribildirim o derece farklı olacak. Şu anda Ümit Milli takıma davet edilen oyuncularımız var. Önümüzdeki dönemde açıklanacak. Diğer yandan genç oyuncularımıza birçok kulüpten tekliflerin olması sevindirici. Son düdüğü kadar oyuncularımız aynı ciddiyetle ellerinden gelenin en iyisini sahada vereceklerinden eminim”.

 


25.04.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
32. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
3   1
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
33. Hafta Maçı

TOKATSPOR
0   2
KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
34. Hafta Maçı

KONYA ANADOLU
SELÇUKSPOR
4   3
MENEMEN BELEDİYE SPOR